Fundacja "ROSA"

view more

Aktualności. Rok szkolny 2016/2017


JASEŁKA

Nauczyciele i uczniowie brali również udział w jasełkach i wigilii na terenie Ośrodke Leczniczego w którym nasi uczniowie przebywają na co dzień.


SZKOLNA WIGILIA

Wigilia to szczególny i wyjątkowy dzień przed świętami Bożego Narodzenia. My również w naszej szkole postarakiśmy się o przeniesieni tej atmosfery dla naszych podopiecznych, którzy nie wszyscy mają okazję odwiedzić rodzinny dom w trakcie świąt.


OPOWIEŚĆ WIGILIJNA

Serdeczne podziękowania studentom Kolegium Nauczycielskiego przy Politechnice Śląskiej w Gliwicach za wystąpienie w spektaklu "Opowieść wigilijna".


MIKOŁAJ 216

Szkoda że taki dzień zdarz się tylko raz w roku. Prezenty, przezenty, prezenty...


BARBÓRKA

Nasza szkoła pielęgnuje historię, obyczaje i święta związane z naszym regionem. Tym razem okazją do przypomnienia naszym uczniom o zwyczajach, strojach ludowych na Górnym Śląsku była Barbórka.


ANDRZEJKI

Kto nie lubi wróżb i przepowiadania przyszłości. Dzień pełen uśmiechu i wspólnej zabawy.


11 LISTOPADA

Święto Niepodległości w naszej szkole obchodzone było w tym roku pod hasłem "A jaśli komu droga otwarta do nieba, tym co kochają ojczyznę".


DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ


ODLOTOWE PTAKI


SPRZĄTANIE ŚWIATA

W trzeci weekend września z okazji akcji "Sprzątanie Świata" (tegoroczne hasło przewodnie: "Podaj dalej... drugie życie odpadów") zostały zorganizowane ...


ODPUSTOWY FESTYN

W trakcie wakacji wzięliśmy udział w odpustowym festynie na którym świetnie się bawiliśmy a na zakończenie wakacji Pani Bożenia i Alina zaprosiły nas na prawdziwy seans filmowy ...


ZAJĘCIA WAKACYJNE

Jak co roku w Ośrodku można było wziąć udział w wielu zajęciach i konkursach wakacyjnych m.in. zajęcia plastyczne "Tani Armanii" gdzie przy pomocy Pani Asi B. dzieci mogły stworzyć swoje wymarzone kreacje...


MAM TALENT !!!

"Talent ma każdy z nas."

Z taką dewizą przystąpiliśmy razem z naszymi podopiecznymi do odkrywania jeszcze nieznanych talentów tych jeszcze drzemiących w nas ale również tymi z którymi chcieliśmy się pochwalić.


LIST DO NAUCZYCIELI

W związku z rozpoczynającym się rokiem szkolnym 2016/2017 prosimy nauczycieli o zapoznanie się z listem Pani Wicemarszałek Województwa Śląskiego Aleksandry Skowronek.

Czytaj cały list!!!