Fundacja "ROSA"

view more

Konkursy


Konkurs na najpiękniej udekorowaną salę lekcyjną

Przewodniczący klas mieli za zadanie zgłosić klasę do konkursu, przekazać wychowawcą regulamin oraz zmotywować koleżanki i kolegów do wykonania wystroju klas. Konkurs trwał do 9-go października, wtedy to jury w składzie: przewodnicząca p. Dyrektor Joanna Sobczyk, Jolanta Paździor i Renata Cibis zdecydowało jednogłośnie (ale po burzliwej naradzie), że nagrodę główną otrzyma sala nr 6. W imieniu zespołu klasowego III GIM i LO Zbrosławice puchar i dyplom odebrał przewodniczący klasy – Krzysztof J. Uczniowie otrzymali słodki upominek – babeczki upieczone przez p. Iwonę Balińską Psiuk. Reszta uczniów biorących udział w konkursie otrzymała oprócz dyplomów nagrody pocieszenia. Uwaga! Następny podobny konkurs już wkrótce! Zadaniem klas będzie wykonać dekorację zimową i bożonarodzeniową. Wszystkie chętne zespoły klasowe już teraz serdecznie zapraszamy.KONKURS INTERNETOWY

Samorząd szkolny organizuje pierwszy w naszej szkole konkurs internetowy o tematyce sportowej.

Zadaniem uczniów jest samodzielne rozwiązanie testu dotyczącego historii siatkówki męskiej oraz mistrzostw Europy aktualnie odbywających się w Bułgarii i Włoszech.

Wszystkich chętnych uczniów, zarówno z szkoły podstawowej jak i gimnazjum, zapraszamy do udziału w konkursie.Konkurs pt:"Atywna szkoła - aktywny uczeń"

W okresie od 8 września do 31 stycznia 2015 r. uczniowie naszej szkoły biorą udział w konkursie organizowanym przez Studium Prawa Europejskiego "Ktywna szkoła - aktywny uczeń".

Celem konkursu jest spopularyzowanie wśród uczniów w całej Polsce podstawowych zasad zdrowego trybu życia wśród dzieci i młodzieży.Grudniowy konkurs

Uczniowie gimnazjum i liceum w dniach 3 – 20 grudnia b.r. biorą udział w konkursie „Henryk Słowik – bohater z szerokiej” zorganizowany przez ZSS przy WSR dla Dzieci w Jastrzębiu Zdrój.

Celem konkursu jest wprowadzenie wiedzy o Henryku Słowiku, doskonalenie umiejętności wyszukiwania informacji z różnych źródeł oraz kształtowanie postaw obywatelskich i patriotycznych.

Uczniowie biorącym udział w przedsięwzięciu życzymy powodzenia. Z niecierpliwością czekamy na wyniki tj. 10 stycznia 2015 r. TRZYMAMY KCIUKI!!!

>

Historia aktualności